Letní tábor programátorů 2012

Janské Lázně, ŠvP Duncan

Poslední informace před akcí

Vytiskněte si PDF.

Začátek a doprava

Akce začíná 28. července 2012 v 18:00 v Janských Lázních ve Škole v přírodě Duncan, Lesní 210.

Pro zájemce pojede objednaný autobus z Prahy od Stanice techniků Vyšehrad, Vratislavova 15, Praha 2. Sraz v 13:00.

Hromadnou dopravou můžete přijet na zastávku Janské Lázně,,kolonáda, případně do Svobody nad Úpou, odkud se dá dojít pěšky po zelené turistické značce. Nebo můžete přijet autem. Každopádně se orientujte podle odkazované mapy.

Budete-li mít problémy s příjezdem, volejte přímo hlavnímu organizátorovi LTP Janu Moskyto Matějkovi na mobilní telefon 721 047 653.

Společné stravování začíná večeří, dále je pak zajištěno jídlo 5× denně.

Konec

Tábor končí v sobotu 4. 8. 2011 v 8:00 v Duncanu.

Doprava zpět do Prahy není zajištěna; pojedete-li autobusem, doporučujeme zakoupit místenku. V 8:35 by měl jet z kolonády přímý bus do Prahy, který pravděpodobně mnozí využijí.

Zajištěna bude snídaně a každý obdrží balíček na cestu.

Před akcí

Nejpozději 23. července se na webu objeví seznam nabízených odborných přednášek a budete moci vyjádřit své preference, co byste chtěli slyšet.

Update: Omlouváme se, nestíháme. Přednášky se objeví až v úterý.

Update: Přednášky už visí. Snad si stihnete vybrat i tak.

Pošlete nám také prosím vaši fotografii („xicht“) v rozlišení, ve kterém se dá kvalitně vytisknout na A5, a preferovaný login name, na e-mail mq@ucw.cz.

Poskytované vybavení

K dispozici bude učebna s počítači připojenými do vnitřní sítě a do Internetu. Taktéž si můžete připojit vlastní stroje do vnitřní sítě (kabelem i přes WiFi).

S sebou

Rámcový program tábora

Každé dopoledne budou dvě odborné přednášky, jedna další pak bude večer. Budeme probírat široké rozmezí informatických témat.

Odpoledne budou vyhrazena sportovnímu programu.

Na začátku tábora vyhlásíme soutěž v programování. Její přesné podmínky sdělíme při vyhlášení. Soutěž bude probíhat v pozadí programu a každý den bude čas se jí nějakou dobu věnovat.

Zhruba uprostřed tábora je plánován celodenní výlet.

Bezinfekčnost a zdravotnické informace

V listopadu 2011 byl schválen nový zákon o poskytování zdravotních služeb. Kvůli němu jsme museli zavést nový formát prohlášení o bezinfekčnosti, které je zároveň plnou mocí pro zdravotníka akce. Neradi bychom se dostali do situace, kdy lékař ošetří dítě, ale odmítne zdravotníkovi poskytnout informace o jeho současném zdravotním stavu.

Plná moc však obsahuje osobní údaje zdravotníka, které nesmíme zveřejnit, proto nebude vystavena na Internetu.

Bezinfekčnost + plnou moc od Vás tedy budeme chtít podepsat přímo při nástupu, tedy buďto v Praze v 13:00, nebo v Janských Lázních mezi 17:00 a 18:00. Bez podepsaného prohlášení o bezinfekčnosti nebude účastník na tábor přijat.

Prohlášení o bezinfekčnosti a plnou moc podepisuje zletilý účastník nebo zákonný zástupce nezletilého účastníka.

Pokud nemůžete s nezletilým účastníkem dorazit na start osobně, můžeme Vám formulář na vyžádání zaslat e-mailem předem.

Kontakty